sobota, 19 grudnia 2009

Osiedle WilczakOsiedle na Wilczaku - między ulicami Wilczak i Serbską. Położone nad brzegiem Warty, niedaleko Tesco i oczyszczalni ścieków - a więc wśród terenów rekreacyjnych.
Zbudowane przez dewelopera Budimex.

Co ciekawe i wyjątkowe, jak na nowe osiedle mieszkaniowe - jest ładne. Nie jest w lubianym i nadreprezentowanym stylu blokowo-barokowym, ale ma modernistyczny charakter.
Bloki są proste, białe i ma wesołe kolorowe balkony.

Jak się zaparkuje na noc w miejscu do tego nieprzeznaczonym - to spuszczą powietrze z kół. Straż sąsiedzka czuwa :D

English version:
Wilczak housing estate - between Wilczak and Serbska Streets. It's located near to Warta's bank, not far from Tesco and a sewage treatment pland - so we might call it "recreational ground".
Built by Budimex developer.

What is interesting and special, for a new housing estate, it's quite pretty. It's not popular and overrepresented block-baroque style, but it has his own modernism character.
Blocks of flats are simple, white, with happy balconies.

And if you park your car in place which is not destined to be the exact place - residents will let off air from your tires. Neighborhodd watch is watching you!!!

8 komentarzy:

 1. Ale w środku mieszkania piękne. A z przebijaniem opon to nie tylko tam tak się robi:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ladnie wygladaja z zewnatrz tylko sie wsrod nich pogubic mozna...

  mieszkania w srodku faktycznie ladne :D

  no i z okien widac jak na dloni zycie prywatne sasiadow - lepsze jak telewizor... potem czlowiek wraca do domu i zaslania szczelnie zaslony myslac ze ktos czyha...

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne są te mieszkania z oknami na Wartę.
  Podoba mi sie równiez to,że sa tam duże okna,niestandardowe i mieszkania nie wyglądają jak nory.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne osiedle. Problem z miejscami parkingowymi,ale to jak wszędzie. Bardzo ładne mieszkania ,dobrze doświetlone, jedynie te w środku osiedla napaćkali jedno na drugim. Trochę to wygląda jak na jarmarku. Nie podoba mi się.

  OdpowiedzUsuń
 5. mnie się bardzo podoba no i mają tak blisko wszędzie. Wiem bo moja przyjaciółka tam mieszka.Latem widok z okna - przepiękny :-) Podobaja mi sie te kolorowe szybki- ogólnie bloczki nowoczesne bardzo...

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpowiada mi lokalizacja( 20 minut piechotką po imprezie ze starego rynku :-) Z przystanku "Wilczak" odjeżdża 6 lini autobusowych w różne strony miasta. Autem , w każdą stronę taka sama droga czy to na piątkowo,czy rataje. Ogólnie mieszka się wygodnie i przyjemnie. Wokół tereny do biegania,spacerów z dziećmi,grillowania ,droga rowerowa przy rzece,a za dwa miesiące w parku ma być siłownia na świeżym powietrzu."Prawie'' centrum a mnóstwo terenów rekreacyjnych jak za miastem- czego chcieć więcej .... :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Z Wilczaka jest wszędzie blisko, fajne miejsce, blisko Wartostrada, sklepy,rzeka Warta. Dużo zieleni wokół, no i jest moja ulubiona Cytadela.

  OdpowiedzUsuń